Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen forum

Za sve teenagere i one koji se tako osjecaju.. <3
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginBlog Admina

 

 Spirus

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypon srp 14, 2008 4:59 pm

Ja sam Brother F. Reper sam i Hip-Hop plesem. Imam svoju grupu VooDoo. Nasi suradnici (saveznici) West Coast Cro-Warriors i Hip-Lovers. Imam u svojoj grupi 78 clanova. Od njih 78 clanova samo je 13 Repera i 22 Hip-Hop dancera. Imam godina... ne smijem reci no imam izmedu 13 i 16. Grupa West Coast Cro-Warriors ima 103 clanova, a grupa Hip-Lovers ima 11 clanova. Nas je sve ukupno 192 clanova. Ja sam sef grupe VooDoo. Nemoj te da cujete moje rime jer cete pasti na pod!!! I oprostite zbog ovog spama no mene je toliko privukao pubertet!!!
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 2:41 pm

i ja plešem hip-hop...jel igraš ikariam....vidim sig ti je ikariam...
usput....dobro došao na teen forum....
nadam se da ti se sviđa...
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:07 pm

Ivana je napisao/la:
i ja plešem hip-hop...jel igraš ikariam....vidim sig ti je ikariam...
usput....dobro došao na teen forum....
nadam se da ti se sviđa...

SPAM
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:08 pm

Ivana je napisao/la:
i ja plešem hip-hop...jel igraš ikariam....vidim sig ti je ikariam...
usput....dobro došao na teen forum....
nadam se da ti se sviđa...

Igram Ikariam. http://ba.ikariam.com/ i evo podaci:

Svijet: Alpha
Pozicija: 27:15
Level tvrdave: 21
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:09 pm

MOLIM?...pitam te jel igras ikariam....?????????
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:10 pm

Igram, ali ono sto si napisala je da si izasla iz teme to znaci da je SPAM. Vjeruj ja sam imao svoj Forum 9 godina i znam sve o njemu!
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:11 pm

Oprostite zbog spama.
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:12 pm

nisam izasla iz teme...ovdje se tebi postavljaju pitanja a ti odgovaras,,,samo sam pitala dali igras ikariam...
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 3:14 pm

Igram Ikariam. http://ba.ikariam.com/ i evo podaci:

Svijet: Alpha
Pozicija: 27:15
Level tvrdave: 21
[Vrh] Go down
MaLLeCkA <3

MaLLeCkA <3


Broj postova : 81
Location : ..somewhere over the rainbow..
Registration date : 08.12.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 6:47 pm

čekaj malo..
rekao si da si imao forum 9 godina..
ajmo reć da imaš 16 godina..
šta si forum imao od 7. godine??

btw, welcome
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto srp 15, 2008 9:45 pm

Sada vam vise necu lagati. Sve je istina osim godina. Ja imam 17 godina. Forum sam imao sa 8 godina, a u PhotoShopu sam poceo raditi sa 6 godina.
[Vrh] Go down
MaLLeCkA <3

MaLLeCkA <3


Broj postova : 81
Location : ..somewhere over the rainbow..
Registration date : 08.12.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptysri srp 16, 2008 11:13 am

sorry.. al ja ne vjerujem.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptysri srp 16, 2008 3:13 pm

mallecka je u pravu...
ni ja bas nevjerujem svemu tome...sto govoris...
a i napisala sam ti to u privatnoj poruci....
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypet srp 18, 2008 9:50 pm

Kada sam se registrirao sve nas ukupno bilo 27 clanova. Vidio sam da je ovaj Forum u propalitetskom stanju, pa sam dosao. Zadnji vam je bio postu u 5 mjesecu 2008 godine. Ja sam prvog dana dogurao preko da 60 postova (mislim da je to najveci rekord na ovom Forumu), a poslije nisam mogao jer sam imao posla, itd.
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypet srp 18, 2008 10:52 pm

znas zasto u 5 mjesecu...JER JE KRAJ ŠKOLSKE GODINE I UČILI SMO...nismo svi kao ti....
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypet srp 18, 2008 11:19 pm

Ja isto ucim! Prosao sam razred 4.98/5.0
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypet lis 03, 2008 2:23 pm

VRATIO SAM SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptypet lis 03, 2008 3:21 pm

welcome nazad....nadam se za stalno.....
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
WILL

WILL


Broj postova : 39
Age : 30
Registration date : 04.10.2007

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyned pro 21, 2008 2:23 pm

welcy
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptyuto pro 23, 2008 4:00 pm

A sada mi zaželiš dobrodošlicu.

Molim vas da promijenite ovaj skin jer me od njega bole oci!
[Vrh] Go down
Renchy




Broj postova : 16
Registration date : 10.01.2009

Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Emptysub sij 10, 2009 1:29 pm

LAKA ZARADA POSAO KOD KUĆE

Kako brzo zaraditi?
Pošaljite 5 kuna na 6 adresa!
Nasla sam ovo na jednoj news grupi i odlucila isprobati. Prije par tjedana, pretrazivala sam newsgrupe i naisla sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 30 kn! Pomislila sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bila sam znatizeljna, pa sam nastavla s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 5 kn svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Ima ih na tisuce). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima, odlucila pokusati. Mislila sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 30 kn, zar ne?" zatim sam ulozila tih bijednih 30 kn I POGODITE STO!?... u roku od 7 dana, poceo sam dobivati novac postom! Bila sam zaprepastena! Pomislila sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U mom prvom tjednu, zaradila sam oko 100 kn. krajem drugog tjedna zaradila sam ukupno vise od 1 100 kn! u trecem tjednu imao sam preko 10 000 kn i jos raste. Ovo je sada moj 4 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 25 000 kn a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 30 kn, i 6 markica!!
Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli provjeravati neke informacije kako ih trebate. OBECAVAM Vam da ako tocno pratite moje upute, zaradjivat cete vise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! Prijedlog: Procitajte ovu cijelu poruku pazljivo! (isprintajte ju ili ju kopirajte na svoje osobno racunalo.) Slijedite jednostavne upute i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je. MOLIM VAS, VJERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 30 kn (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako je odanost slijedecim uputama, dobivat cete izvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Slijedite ove upute TOCNO, i 50 000 ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molimo Vas nastavite njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. Sada cete postati dio Postanskog poslovanja. O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu.
Ovo su 3 koraka do sigurnog uspjeha:
KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite slijedece na svaki papiric "PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novcanica od pet kuna i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja kradje). Zatim, stavite jedan papiric u svaku od 6 kuverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih kuverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i 5 kn novcanicu. Ono sto Vi radite je da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtjevate zakonitu uslugu i placate ju! Kao vecina nas bila sam pomalo skepticna i pomalo zabrinuta o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i provjerila sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to uistinu legalno.
Posaljite tih 6 kuverti na slijedece adrese:
#1.) Marko Koričić, A. Starčevića 106, 31550 Valpovo, Croatia
#2.) Roko Kokeza, Matoševa 99 A, 21210 Solin
#3.) Martina Horvat, Požari 57, 33000 Virovitica, Croatia.
#4.) Tanja Šarčević, K.P.Krešimira IV 12, 44320 Kutina, Croatia.
#5.) Martina Peti, 5.Barutanski ogranak 11, 10000 Zagreb, Croatia
#6.) Antun Ivušić, Janiševac I 26, 35000 Slav.Brod,Croatia
KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3 >Promijenite u clanku sve sto trebate, no nastojte odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa) Vi samo trebate 200, no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite! Necete dobiti puno osim ako saljete kao ludi.) Ovo je savrseno legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo na racunalu ili na papiru i cuvati zabiljeske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi uistinu provodite uslugu. (Takodjer, bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 5 kn u tamni papir da bi ste smanjili rizik postanskih lopova.) Vase ime ce se pomicati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1 pozicije dobivati cete tisuce kuna u CASHu!!! Kakva prilika za samo 30 kn (5 kn za svakog od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu! Isto tako možete prevesti ovaj članak na engleski i lansirati ga na strane news grupe. U tom slučaju promijenite valutu.

--UPUTE ZA--KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU-
Korak 1) Ne trebate ponovno pisati ovo cijelo pismo da bi ste ga poslali. Samo stavite kursor na pocetak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija. To ce kopirati cijelo pismo u memoriju racunala.
Korak 2) Otvorite prazan 'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu.
Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvijek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave...)
Korak 5) Posjetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' gumbic. Gotovi ste s prvim! Cestitam...TO JE TO!
Sve sto morate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu! **ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA ZARADITI! To je sve! Poceti cete dobivati novac iz cijeloga svijeta u roku od par dana! **SAMO BUDITE SIGURNI DA SU VAM SVE ADRESE TOCNE.** EVO KAKO 30 KUNA POSTANE NEKOLIKO TISUCA!! Od 200 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer). Zaradili ste 25 kn sa svojim imenom na #6 na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 5 kn naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa Vasim imenom #5 i samo 5 osoban odgovori na originalnih 5, to je jos 125 kn za Vas, sada svaki od tih 25 naprave 200 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na #4 i samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 625 kn! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa Vasim imenom na #3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 3 125 kn! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa Vasim imenom na #2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam donjeli 15 625 kn!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa Vasim imenom na #1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira dobivate 78 125 kn! Sa originalnim ulogom od SAMO 30 kn! NEVJEROVATNO!
Kada Vase ime vise nije na popisu, samo uzmete posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete 30 kn imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan?, BAS KAO I VI sada!! Pa, da li si mozete priustiti 30 kn i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sto ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sto! Koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20 000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa tisucama onih koji se spajaju u pravi internet. Zelim Vam uspjeh i zaradu mnogo novca...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spirus Empty
PostajNaslov: Re: Spirus   Spirus Empty

[Vrh] Go down
 
Spirus
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen forum :: Dobrodošlica :: Dobrodošlica-
Forum(o)Bir: