Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen forum

Za sve teenagere i one koji se tako osjecaju.. <3
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginBlog Admina

 

 hip-hop-never-stop!!!

Go down 
+5
WILL
Master of Disaster
*sthumpfica
***Teen girl***
thug-angel
9 posters
Autor/icaPoruka
thug-angel




Broj postova : 3
Registration date : 06.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyuto kol 07, 2007 1:34 pm

evo ovdje za one poput mene slušaju hip hop.....recite tko vam je naj pjevač/ica i nijove naj pjesme meni je naaaaaj pjevač tupac(baby don't cry,brenda's got a baby,only god can judge me, me and my girlfrend,dear mama,keep ya head up,ghetto gospel,dumpin,pac's life,wonda why they call you bitch,changes.......itd............) ali naravno mogu radooo poslušat i ove druge rap izvođače!!!!!A VI?????
[Vrh] Go down
***Teen girl***

***Teen girl***


Broj postova : 13
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Hip hop rules!   hip-hop-never-stop!!! Emptyuto kol 07, 2007 3:21 pm

Inače, ja sam metalka, ali poslušam i 50 centa!

Tupaca nikada nisam čula!

Kakve su mu pje bounce sme?
[Vrh] Go down
thug-angel




Broj postova : 3
Registration date : 06.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyuto kol 07, 2007 4:00 pm

misliš kakve su pjesme od 2pac-a???

u tom slučaju pjesme su savršene:))
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet kol 09, 2007 8:48 pm

meni su tupcove pjesme također super......i dobar mi je akon.......to je to od muških.......ma slušam sve u vezi hip-hopa,rapa & r`n`b iako slušam i rock,punk, usput i plešem hip-hop
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
Master of Disaster

Master of Disaster


Broj postova : 4
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet kol 16, 2007 3:06 pm

sad cu nesto citirat da vidite moj stav prema hip hopu
"Nosim križ oko vrata,tako mi je reko tata
Al' mrzim crnce i hip hop,kad odrastem biću pop"
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet kol 16, 2007 3:08 pm

to sam čula to je neka rima pjesmica to jedan iz mog razreda bio "pjevao" scratch
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
WILL

WILL


Broj postova : 39
Age : 30
Registration date : 04.10.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptypet lis 05, 2007 9:17 am


ja slusam hip-hop
plesem hiphop ples
i break dance!!!
a ja bi dodala i to da slusam i ciaru flower
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptypet sij 25, 2008 1:04 pm

Like a Star @ heaven kao što već rekoh slusam i plesem
hip hop moja ritmika pleše ciara-get up
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
WILL

WILL


Broj postova : 39
Age : 30
Registration date : 04.10.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyuto srp 08, 2008 2:22 pm

mi plesemo uz nekakav remix..
neki dj atom x
[Vrh] Go down
Luciferka

Luciferka


Broj postova : 114
Age : 29
Location : 0sijek
Registration date : 16.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptysri srp 16, 2008 6:40 pm

ja obožavam hip hop.. Very Happy pogotovo jer mi je za ples...voljela bi break dance plesat..
[Vrh] Go down
http://gdfan.blog.hr
Miss Independent

Miss Independent


Broj postova : 83
Age : 29
Location : ..tamo gdje nema njega...nažalost...
Registration date : 16.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptysri srp 16, 2008 7:42 pm

ja skoro pa samo slušam hip-hop...
2paca,5o Centa,Timbalanda...
sve super...
[Vrh] Go down
http://toofaraway7.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptysri srp 16, 2008 10:09 pm

Miss Independent je napisao/la:
ja skoro pa samo slušam hip-hop...
2paca,5o Centa,Timbalanda...
sve super...

Znas sta! Ja sam bio u Americi i upoznao sam cijeli West Coast osim Tupaca Amaru Shakura. Jeb*** ti da ti jeb*** zivot kako vrijedas West Coast. Slusas Tupaca koj je na West Coastu i uz to slusas Timberland i 50 Centa koju su na East Coustu! Ma jednog cu te dana ubit. Cista si sramota za West Coast! S tobom ne pricam!

Molim Adminicu da mi oprosti zbog ovog sadrzaja!
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptysri srp 16, 2008 11:37 pm

owak te bande west i east...me UOPĆE ne zanimaju...tako da...molim vas da prestanete...ona slusa glazbu a ne bande...oke..?
njezina volja sta ce ona slusati pa makar slušala cajke i metal sto uopce neide zajedno...
mene ne zanima....ovdje smo da se druzimo a ne svadjamo...zar ne...ako ti s njom neces zbog tih west i east pricati sigurno nisi normalan...tim ljudima ti zi zadnja buha na ovoj zemlji..i ako cemo se zbog glazbe svadjati onda stvarno propadate...glazba je da nas spoji a ne radvoji zato molim ljepo da svatko slusa sta hoce i da se nemjesa u tudi ukus...ukusi su razliciti i o njima se ne prica....
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 12:13 pm

Nisu oni bande oni su reperi i gangstri.
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 1:41 pm

isto je....meni...
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
Mario a.k.a cr00k'D
Admin
Admin
Mario a.k.a cr00k'D


Broj postova : 130
Age : 34
Location : Planet Earth =)
Registration date : 17.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 1:56 pm

Spurius je napisao/la:
Nisu oni bande oni su reperi i gangstri.

aj da si napisao kak treba... neeeg... ne treba bit primitivan i ako volis hip hop... ne gledas jel neki pjevac iz LA-a ili Texas-a ... naravno da uvijek postoje i ukusi.... bounce


Btw. Busta Rhymes...T.I. Paull Wall...Young Jeezy...Young Bloodz... jedni od cescih artista koje slusam...

i pogotovo Cwalk pjesme.... obicno su west coast tipa pjevaca 2Pac, Eazy E., Dr. Dre, Mack 10, te grupe Westside Connection i sl...

drunken


Zadnja promjena: spL_k1d; čet srp 17, 2008 5:30 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 1:59 pm

je i meni je glupo to.....sto se gleda tko su sto su...ti hip-hoperi reperi tj...odakle su...iz koje bande....slusam glazbu ne njih---

tako da mi je to sasvim nebitno...
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 4:55 pm

spL_k1d je napisao/la:
Spurius je napisao/la:
Nisu oni bande oni su reperi i gangstri.

aj da si napisao kak treba... neeeg... ne treba bit primitivan i ako volis hip hop... ne gledas jel neki pjevac iz LA-a ili Texas-a ... naravno da uvijek postoje i ukusi.... bounce


Btw. Busta Rhymes...T.I. Paull Wall...Young Jeezy...Young Bloodz... jedni od cescih artista koje slusam...

i pogotovo Cwalk pjesme.... obicno su west coast tipa pjevaca 2Pac, Eazy E., Dr. Dre, Mack 10, Westside Connection i sl...

drunken

YoungBloodZ je sa West Coasta.

WestSide Connection je grupa, ane pjevac!
[Vrh] Go down
Mario a.k.a cr00k'D
Admin
Admin
Mario a.k.a cr00k'D


Broj postova : 130
Age : 34
Location : Planet Earth =)
Registration date : 17.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 5:33 pm

Spurius je napisao/la:
spL_k1d je napisao/la:
Spurius je napisao/la:
Nisu oni bande oni su reperi i gangstri.

aj da si napisao kak treba... neeeg... ne treba bit primitivan i ako volis hip hop... ne gledas jel neki pjevac iz LA-a ili Texas-a ... naravno da uvijek postoje i ukusi.... bounce


Btw. Busta Rhymes...T.I. Paull Wall...Young Jeezy...Young Bloodz... jedni od cescih artista koje slusam...

i pogotovo Cwalk pjesme.... obicno su west coast tipa pjevaca 2Pac, Eazy E., Dr. Dre, Mack 10, grupe Westside Connection i sl...


drunken

YoungBloodZ je sa West Coasta.

WestSide Connection je grupa, ane pjevac!

Quote na quote, ha? E ovaj... vidim koliko si upoznao cijeli WC team...

ako ne znas... YoungBloodz su south... samo ime ti govori Wink

posto nisi znao prouci malo... http://en.wikipedia.org/wiki/Youngbloodz gdje se citira;

"The YoungBloodZ are an American Southern rap duo from Atlanta, Georgia"...

A koliko ja znam... Atlanta (A-Town) je Southside .... LP! Wink
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 6:20 pm

On tamo repa. Spada pod WestSide stranu. Ne postoji South i North. West ili East.
[Vrh] Go down
Mario a.k.a cr00k'D
Admin
Admin
Mario a.k.a cr00k'D


Broj postova : 130
Age : 34
Location : Planet Earth =)
Registration date : 17.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptyčet srp 17, 2008 7:00 pm

Spurius je napisao/la:
On tamo repa. Spada pod WestSide stranu. Ne postoji South i North. West ili East.

sta ne postoji? Southside? Aj mi reci... odakle su David Banner, Lil Flip, Lil' John? Zasto onda postoji Jug? Zasto se repa o njemu i u drugim pjesmama? To ti je isto kao i da si rekao ne postoje juzna i sjeverna strana neke zemlje looooool.... mozda za tebe postoje samo East i West... za mene postoji puno vise toga Wink gle, ne zelim se raspravljati, za tebe ako ne postoji ono o cemu ja pricam onda neka i bude tako i svi sretni i zadovoljni Wink

EDIT: ON? YoungBloodz je grupa...

Signed to LaFace Records, they are best known for singles such as "U-Way" (1999) and "85 South" (2000)

feauturings with: Big Boi of OutKast and Chris Streng, Lil' john, Young Buck of G-Unit, E40, DJ Khaled, T-Pain and much more...

price o Jugu samo izmisljotine? aj nek ti bude...
[Vrh] Go down
FPl302

FPl302


Broj postova : 168
Age : 33
Location : Sjedim s desna Bogu
Registration date : 14.07.2008

hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Emptypet srp 18, 2008 9:55 pm

Htio sam reci da ne postoji North, i svi koji su na SouthSideu oni su za WestSide. zapravo oni su saveznici, ali je WestSide veci pa su rekli da ce biti an njihovoj strani.
[Vrh] Go down
Sponsored content





hip-hop-never-stop!!! Empty
PostajNaslov: Re: hip-hop-never-stop!!!   hip-hop-never-stop!!! Empty

[Vrh] Go down
 
hip-hop-never-stop!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen forum :: Zabava :: Glazba-
Forum(o)Bir: