Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen forum

Za sve teenagere i one koji se tako osjecaju.. <3
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginBlog Admina

 

 hitno pomoc...

Go down 
Autor/icaPoruka
Sandra L
Gost




hitno pomoc... Empty
PostajNaslov: Moj veliki ljubavni problem   hitno pomoc... Emptysri kol 27, 2008 9:48 pm

Ćao, svima! Hvala na članstvu i podršci! Imam veliki problem. Nadam se da mogu odmah da ga ispričam i da se požalim jer mi je jako teško i ne znam više šta ću sa sobom. Moja najbolja drugarica sprema ispite pa ne mogu da je smaran non-stop.
Ovako dakle,... imam druga kojeg poznajem oko godinu dana, on je brat od strica moje drugarice. On je Lav u horoskopu a ja Devica. On je savršen. Po mojim parametrima ništa mu ne fali osim što eto nije moj dečko. On je fin, vaspitan, pobožan, džentlmen, lep je, ma prelep, zgodan i ne znam kako bih mogla da ga opišem, osim da sam totalno odlepila za njim. Ja se mnogo teško zaljubljujem, to znaju svi oko mene. Imala sam vezu od tri godine, ali ipak to nije bila ozbiljna veza jer je ta osoba bila moj dobar drug, pa i nisam mogla drugačije da ga volim osim kao druga, zato nismo uspeli. Već godinu dana sam sama i zaljubljena do ušiju. On je uglavnom bio (moj savršeni) sa znate već kakvim curama(???) ali se promenio i želi neku finu i lepu jer mu je 20 godina pa se opametio. I koliko god se ja trudila da ostavim dobar utisak sve mi se čini da me on ne primećuje a onda nekad pomislim da je i on zaljubljen u mene. Znam da voli moju kuhinju, moje životne stavove, to kakva sam osoba a kao da sve to opet nije dovloljno da me pogleda onako kako ja želim. Nisam ga videla skoro dva meseca, samo smo se dopisivali. I mislila sam da sam ga prebolela jer me je bio nešto razočarao. ALi, videla sam ga u nedelju, srce mi je stalo i shvatila sam da ga volim više nego li pre. To je mač sa dve oštrice, ako mu kažem da ga volim a on ipak ne oseća ništa gubim ga kao prijatelja, a ako ćutim možda i on oseća isto a ipak misli da ja ne osećam to, jao ne znam! Toliko sam zbunjena, toliko očajna. Mnogo mi je stalo do njega. Sve što radim mislim na njega, ali kao da je sve to uazlud i ne znam više ni sama. Pomislila sam bila, ako on za godinu dana nije mogao da uoči sve to zašto gubim vreme sa njim, ali kada ga vidim, onaj njegov najlepši osmeh na svetu, kad me pogleda onako kako samo on ume, ja se topim i prosto poželim da utonem u te oči, da zauvek me gleda i samo da mogu da ga dodirnem pa nek me nema. Uveče ležem a ujutru se budim sa mislima o njemu, patim i trpim ali to me mnogo povredjuje. Inače, studiram ekonomijju pa mi se desilo da sam zbog učenja nabavila koji kilogram, pa pošto sam "očistila" godinu evo već dva meseca držim dijetu, da smršam da budem lepa kad me ponovo vidii, ma nema šta ne radim i eto.... Idu dani za danom, ja čas mislim da je i on zaljubljen u mene jer ne možeš nekog onako da gledaš a da si ravnodušan kako on mene ponekad pogleda, a opet nekad mi se čini da to nije to. Pomozite mi molim Vas, biću beskrajno zahvalna!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
NaDiNaAa

NaDiNaAa


Broj postova : 8
Age : 31
Location : Tamo negdje daleko... :)
Registration date : 30.08.2008

hitno pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: hitno pomoc...   hitno pomoc... Emptysub kol 30, 2008 1:44 am

Eeeeh koliko sam se puta ovako osjecala... Very Happy Samo sto je kod mene bila rijec o bivsem... Ne znam ja da sam na tvom mjestu ja bih mu sve rekla pa kud puklo da puklo... Very Happy Ako se i on osjeca isto dobro i jeste, ako ne pozeli mu svu srecu ovog svijetai okreni se sebi... Izlazi sa prijateljima, zabavljaj se pa ko zna ... Mozda naidje neko ko ima jos ljepsi osmjeh Very Happy

Good Luck Very Happy
[Vrh] Go down
 
hitno pomoc...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen forum :: Teen & Lifestyle :: Ljubav-
Forum(o)Bir: