Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen forum

Za sve teenagere i one koji se tako osjecaju.. <3
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginBlog Admina

 

 Gluma ili prava veza

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
extrem89




Broj postova : 1
Registration date : 18.11.2008

Gluma ili prava veza Empty
PostajNaslov: Gluma ili prava veza   Gluma ili prava veza Emptyuto stu 18, 2008 9:40 pm

Jeste li kada pomislili da vam vaš/a dečko,cura glumi u vezi,tj. ne shvaća za ozbiljno vašu vezu nego samo onako da ima nekog..do koje granice se uopće može glumiti,npr. da vam dečko glumi da mu je stalo do vas i da glumi da vas voli.Da li se ikada opterećujete tim stvarima kada ste s nekim u vezi..kako znati da li je ta ljubav iskrena i prava,a ne gluma,ima li kakav način da se razotkrije da li neka osoba glumi kada je u vezi.Npr. dečko kojemu je stalo do neke cure kaže da ju voli,a opet i dečko koji glumi može reć da ju voli, a opet može biti slučaj da je recimo dečko 2 godine s curom i onda ju ostavi i kaže ja sam tebi to sve glumio i ne volim te e sada kako razotkriti tu razliku već na početku veze da li ima neki način..da se nekaže volim te reda radi ili samo ovako iz dosade i kao da je to normalna stvar kao i kad kažete svaki dan nekome dobar dan..Zanima me da li je netko u stanju tako cijeli život glumiti da ljubav ispadne kao čista laž bez imalo osjećaja samo reda radi..I kako znati da li je to ona prava i iskrena ljubav kakvu svi mi želimo??Imate li iskustva s takvim stvarima?
[Vrh] Go down
*palachinka

*palachinka


Broj postova : 9
Location : in my place ..
Registration date : 10.11.2008

Gluma ili prava veza Empty
PostajNaslov: Re: Gluma ili prava veza   Gluma ili prava veza Emptyuto pro 02, 2008 12:33 pm

ja znam jako dobro procijenit kada mi netko laže ili kad mi se tako ulizuje. ljubav se ne iskazuje samo riječima, nego i malim znacima pažnje itd .. tako da ja ne padam na one spike : ti si tako prekrasna,divna,pametna,čarobna,volim te,obožaaavam te..

to mi je jadno .. i ne vjerujem u to
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
humanraces

humanraces


Broj postova : 7
Registration date : 23.03.2009

Gluma ili prava veza Empty
PostajNaslov: Re: Gluma ili prava veza   Gluma ili prava veza Emptypon oľu 23, 2009 3:05 pm

Plachinka slazem se!!
to je moguce vidjet jeli neko zaljubjen ili ne, 100 posto!!!
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Gluma ili prava veza Empty
PostajNaslov: Re: Gluma ili prava veza   Gluma ili prava veza Emptyčet svi 14, 2009 12:26 am

U potpunosti se slazem sa *palacinkom..
takodjer znam vidjeti da li meni netko nesto glumi ili govori iskreno...*
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
Sponsored content





Gluma ili prava veza Empty
PostajNaslov: Re: Gluma ili prava veza   Gluma ili prava veza Empty

[Vrh] Go down
 
Gluma ili prava veza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen forum :: Teen & Lifestyle :: Ljubav-
Forum(o)Bir: