Teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen forum

Za sve teenagere i one koji se tako osjecaju.. <3
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginBlog Admina

 

 Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre?????

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
LaraZgb




Broj postova : 1
Registration date : 15.04.2009

Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre????? Empty
PostajNaslov: Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre?????   Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre????? Emptysri tra 15, 2009 3:36 pm

Evo, meni treba pomoć...vidim da je datum prije dvije godina, al evo ipak da pokušam....
Ovako stoje stvari...sa ''dečkom'' sam, tj mutimo već pune dvije godine, s tim da samo bili u prekidima, on je imao druge cure i ja druge dečke, al stalno se spajamo, tj vračamo jedan drugome. Bez prekida smo trajali godinu i pol...a zašto uopće zadnji prekid?! pa zbog toga što sam ga kao počela živcirati...on nije htio neku vezu sa obvezama, htio se zabavljati vani, možda čak i zbariti ako mu uleti neki bombončić i slićne spike...na kraju svega sam ja ostala povrijeđena jer sam se htjela truditi da to spasim, al sam na kraju još više zajebala jer sam si našla nekog bezveznog s kojim sam imala kratku romansu. Sad nakon pola godine i on i ja solo. On je meni opet uletio da me želi, d ame treba, da sam ja prava cura za njega i bla bla....i dala sma mu tu kao zadnju šansu, al sam jako hladna bila prema njemu...nikako ga nisam puštala blizu sebe, uz dozu još i straha da opet ne zajebe. Al time što sam bila hladna, dečko se opet počeo kolebati i došao do zaključka da je možda bolje da ništa više ne bude.
E sad...ja njega želim, smao njega, ako ja sada njega pustim pa ja novog dečka neću imati godinama, takva sam!!!! Ne želim patiti, ne želim ga izgubiti, žali da od jednostavno mene želi, da se opet zaljubi u mene do bole, da me zove, da je pažljiv, da me vodi na večere, ma sve...jednostavno žalim da smo sretni opet zajedno!!!!
Pllliiiiiiiiizzzzzzzz HELP!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
*sthumpfica
Admin
Admin
*sthumpfica


Broj postova : 320
Age : 29
Location : Đakowo....xD
Registration date : 04.08.2007

Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre????? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre?????   Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre????? Emptyčet svi 14, 2009 12:16 am

Hmmm vidim post je napisan prije mjesec dana..dakle situacija se mozda promjenila a mozda nije...ja bih ti pomogla da znam...ali i kod mene je situacija da se svidja moj bivsi... :[ niti znam kako da mu kazem niti ista jer se bojim sto ako pokvarim i ono sto imam... :[ nadam se da ce ti netko drugi mozda moci pomoci ili da si nakon tih mjesec dana od posta mozda ponovno s njim... :]
[Vrh] Go down
http://inkakid2.blog.hr
 
Kako ponovo osvojiti dečka?? Vratiti stare vatre?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» [color=red]Kako osvojiti decka[/color]??
» Pravilo kako se predstaviti...
» Decki, kako barite cure?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Teen forum :: Teen & Lifestyle :: Cure-
Forum(o)Bir: